Добредојдовте во Вила Јанкулоски – Охрид

Посетете не ние ке се погрижиме за вас.

Апартман 23

 • Клима Уред
 • LCD TV
 • Бесплатен Wi-fi интернет
 • Приватен Паркинг

Трокреветна Соба 31

 • Клима Уред
 • LCD TV
 • Бесплатен Wi-fi интернет
 • Приватен Паркинг

Трокреветна Соба со балкон

 • Клима Уред
 • LCD TV
 • Бесплатен Wi-fi интернет
 • Приватен Паркинг
     Резервирај ја твојата соба сега.Резервирај Сега

За Нас

Вила Јанкулоски е модерно дизајниран објект лоциран во географскиот центар на градот во мирна и урбана средина, оддалечени само 10 минути пеш од охридската чаршија и историскиот дел од градот...

Контакт

Адреса:
Улица Васил Главинов бр.20
Охрид 6000
Македонија
Е-маил: info@vilajankuloski.com
Моб: +389 70 296 545