За Нас

IMG_1657

Вила Јанкулоски е модерно дизајниран објект лоциран во географскиот центар на градот во мирна и урбана средина, оддалечени само 10 минути пеш од охридската чаршија и историскиот дел од градот.

Вила Јанкулоски располага со капацитет од 26 легла ( кревети ), односно 1 De luxe Апартман и 9 соби.

Секоја соба е елегантно декорирана, со посебно внимание на секој детаљ, унифицирани направени по хотелски систем особено се истакнува De Luxe апартманот кој располага со 2 комфортни балкони.

Секоја соба е опремена со клима уред,  централно греење, LCD TV,  мини бар,  кабловска ТВ, бесплатен Wi-fi  интернет, балкони, сопствена бања и приватен паркинг.

     Резервирај ја твојата соба сега.Резервирај Сега