Двокреветна Соба 21

_DSC8327_DSC8330_DSC8331_DSC8332

Резервација

  • Клима Уред
  • LCD TV
  • Бесплатен Wi-fi интернет
  • Приватен Паркинг

Собата располага со балкон, 2 единечни кревети или еден дупли кревет. Клима уред, централно греење, купатило со туш, LCD TV so кабловска телевизија, минибар, плакар и крпи.

Други Соби

Трокреветна Соба со балкон

Трокреветна Соба 31

Двокреветна Соба 21