Трокреветна Соба со балкон

_DSC8338_DSC8340_DSC8341_DSC8344_DSC8342

Резервација

  • Клима Уред
  • LCD TV
  • Бесплатен Wi-fi интернет
  • Приватен Паркинг

Собата располага со балкон, 1 дупли кревет и еден единачен кревет. Клима уред, централно греење, купатило со туш кабина, LCD TV so кабловска телевизија, минибар, плакар и централно греење.

Други Соби

Апартман 23

Двокреветна Соба 22

Трокреветна Соба 31