Двокреветна Соба 22

_DSC8333

Резервација

  • Клима Уред
  • LCD TV
  • Бесплатен Wi-fi интернет
  • Приватен Паркинг

Оваа дупла соба располага со 2 единечни кревети или еден дупли кревет, балкон, купатило со туш кабина, клима уред, централно греење, кабловска ТВ, минбар и плакар.

Други Соби

Трокреветна Соба со балкон

Двокреветна Соба 21

Двокреветна Соба 24