Двокреветна Соба 24

_DSC8351_DSC8352_DSC8353_DSC8354_DSC8355_DSC8357

Резервација

  • Клима Уред
  • LCD TV
  • Бесплатен Wi-fi интернет
  • Приватен Паркинг

Собата располага со балкон, купатило со туш кабина, клима уред, централно греење, LCD TV so кабловска телевизија, минибар.

Други Соби

Двокреветна Соба 21

Двокреветна Соба 22

Двокреветна Соба 24