Фамилијарна соба

_DSC8358_DSC8360_DSC8361_DSC8362_DSC8363_DSC8364

Резервација

  • Клима Уред
  • LCD TV
  • Бесплатен Wi-fi интернет
  • Приватен Паркинг

Ова се 2 поврзани соби со клима уред, LCD TV со кабловска телевизија, минибар и купатило.

Други Соби

Трокреветна Соба со балкон

Двокреветна Соба 24

Апартман 23