Апартман 23

_DSC8318_DSC8308_DSC8309_DSC8310_DSC8312_DSC8313_DSC8314_DSC8319_DSC8320_DSC8321_DSC8326_DSC8323_DSC8324

Резервација

  • Клима Уред
  • LCD TV
  • Бесплатен Wi-fi интернет
  • Приватен Паркинг

Апартманот располага со 2 баклони со поглед према планините и градот. Спална соба (1 француски лежај и 1 еден единачен кревет), дневна соба со аголна гарнитура на развлекување и LCD TV со кабловска телевизија, комплетно опремена кујна со маса, клима уред и централно греење.

Други Соби

Трокреветна Соба со балкон

Трокреветна Соба 31

Фамилијарна соба