Трокреветна Соба 31

_DSC8347_DSC8348_DSC8350

Резервација

  • Клима Уред
  • LCD TV
  • Бесплатен Wi-fi интернет
  • Приватен Паркинг

Оваа соба располага со 3 единечни кревети или 1 единечен и 1 дупли кревет, клима уред, LCD TV со кабловска телевизија, фрижидер и копатило.

Други Соби

Двокреветна Соба 21

Трокреветна Соба 31

Фамилијарна соба